AMSNET to doświadczona firma, jesteśmy na rynku ponad 15 lat. W tym czasie zdążyliśmy zasłużyć w oczach naszych klientów na miano wiarygodnych i sprawdzonych fachowców. Opinie o naszej działalności można znaleźć w dziale „referencje”.

AMSNET to obecnie głównie kolokacja i hosting, a także kompleksowa obsługa serwerów linux. Chcemy by nasi klienci dostali wysokiej jakości usługi w rozsądnej cenie, w miłej atmosferze i w pełni profesjonalnie. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Współpraca zaczyna się zawsze od rozmowy na temat potrzeb klienta, jego oczekiwań i wymogów. Dopiero do tych wymagań nasi specjaliści dostosowują naszą ofertę, która jest przedstawiana i dopasowywana dokładnie do potrzeb. U nas nie ma gotowych pakietów, które nie są elastyczne i każą dostosować się klientowi – u nas usługę tworzą potrzeby klienta. Potrafimy zaspokoić nawet niestandardowe wymagania, bardzo lubimy wyzwania, gdyż sieci to nie tylko nasza praca ale także i hobby.

AMSNET od początku swojej działalności zajmował się dostarczaniem Internetu, budowaniem sieci lokalnych oraz wirtualnych i dbaniem o ich bezpieczeństwo. Nadal umożliwiamy dostęp do Internetu dla klientów biznesowych za pomocą łącz dzierżawionych oraz radiowych. Utrzymujemy na naszych serwerach serwisy www.

Działalność telekomunikacyjną prowadzimy na podstawie Wpisu do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych pod numerem 950.

Zapraszamy do współpracy!

AMSNET - Internet światłowodowy we Wrocławiu